Aktualności

Uwaga!

Uprzejmie informujemy, że liczba biletów do korpusu głównego pałacu na dany dzień jest ograniczona. Może to oznaczać brak możliwości wejścia. Płatności w Muzeum można dokonywać tylko gotówką. Przepraszamy za utrudnienia.
więcej

Ankiety na temat ruchu turystycznego

Uprzejmie informujemy, że w od 14 lipca do 17 września na terenie Muzeum Pałacu w Rogalinie prowadzone będą badania na temat ruchu turystycznego w obrębie Metropolii Poznań. Ankiety na zlecenie Metropolii Poznań oraz Poznańskiej Lokalnej Organizacji Turystycznej przeprowadzą profesjonalni ankieterzy z firmy Ultex Ankieter
więcej

Nieczynne Gabinet londyński i galeria antenatów

Uprzejmie informujemy, że we wszystkie soboty i niedziele sierpnia Gabinet londyński i galeria antenatów będą zamknięte dla zwiedzających. Przepraszamy.
więcej

Punkt Informacji Turystycznej w Muzeum Pałacu w Rogalinie

Od 2 czerwca w budynku kasy Muzeum Pałacu w Rogalinie działa Punkt Informacji Turystycznej. Będzie on dostępny od piątku do niedzieli w godzinach pracy Pałacu do 27 sierpnia br.
więcej

Nagroda PŁOMIEŃ ROKU dla Muzeum Pałacu w Rogalinie

Miło nam poinformować, że Muzeum Pałac w Rogalinie oraz firma Kaflarnia KAFEL-KAR otrzymały nagrodę "Płomień Roku" przyznawaną przez redakcję magazynu "Świat kominków" w kategorii Wydarzenie roku 2016 "za rekonstrukcję 14 pieców do Pałacu na niespotykaną, nawet w Europie, skalę."
więcej

Godziny otwarcia Muzeum Pałacu w Rogalinie w lipcu i w sierpniu

Uprzejmie informujemy, że w lipcu i w sierpniu Muzeum Pałac w Rogalinie będzie otwarte dla zwiedzających od 10.00 do 17.00.
więcej

Pałac w Rogalinie na pierwszym miejscu sondy TOP 5 zamków i pałaców w Wielkopolsce

Miło nam poinformować, że Pałac w Rogalinie zajął pierwsze miejsce w sondzie poświęconej zamkom i pałacom Wielkopolski: TOP 5 zamków i pałaców! Głosowanie ogólnopolskie będzie miało miejsce 1-15 września.
więcej