Kontakt

Muzeum Pałac w Rogalinie

ul. Arciszewskiego 2,
62-022 Rogalin

tel. +48 61 813 88 00
fax: +48 61 813 80 27
 

Dojazd:

Kierownik oddziału: Joanna Nowak

tel. +48 61 813 88 00

e-mail: j.nowak@mnp.art.pl 

Kustosz dyplomowany: dr Ewa Leszczyńska

tel: +48 61 813 88 07

e-mail: ewa.leszczynska@mnp.art.pl 

Kierownik Sekcji ds. parku: Piotr Wilanowski

           tel: +48 61 813 88 06

e-mail: wilanowski@mnp.art.pl

 Kierownik Sekcji Administracji: Małgorzata Wilanowska

            tel: +48 61 813 88 03

            tel: +48 61 813 88 22

 e-mail: m.wilanowska@mnp.art.pl

 

Edukacja:

Patrycja Hajder

tel: +48 61 813 88 28

e-mail: p.hajder@mnp.art.pl

Danuta Horoszko

tel: +48 61 813 88 26

e-mail: d.horoszko@mnp.art.pl

Patrycja Plenzler

tel: +48 61 813 88 25

 e-mail: p.plenzler@mnp.art.pl

Joanna Korecka- Szulc

tel: +48 61 813 88 27

e-mail: j.szulc@mnp.art.pl

Katarzyna Śmiałowicz

tel: +48 61 813 88 28

e-mail: smialowicz@mnp.art.pl

 

Kierownik Pracowni Konserwacji Mebli: Urszula Dąbrowska

           tel: +48 61 81 38 817

           e-mail: u.dabrowska@mnp.art.pl

Renowator: Sławomir Jahns

           tel: +48 61 81 38 817

Renowator: Tomasz Pokorski

           tel: +48 61 81 38 817
 

Rezerwacja dla grup:

tel: +48 61 813 88 00

      +48 61 813 88 29

rogalin@mnp.art.pl